Brothers houdt van toffe feestjes geven bij Studio A12!
Helaas is dat op dit moment niet mogelijk. Samen met Meneer Smakers (die je met zijn heerlijke burgers en loaded friet regelmatig aanwezig is op de leukste festivals), hebben we daarom iets leuks bedacht: de Burger Experience.
Iedere vrijdag t/m zondag kan je als particulier de Burger Experience bezoeken van 16.30 tot 20.00 uur. Buiten deze openingstijden kan je de Burger Experience afhuren voor jouw bedrijf, afdeling, familie, relaties of buurt.
Leuk om te combineren wanneer je je medewerkers of relaties hun kerstgeschenk wil overhandigen, maar ook leuk als extraatje aan je team in deze tijd waarbij velen vanuit huis aan het werk zijn.
Alle genoemde prijzen zijn excl BTW en is inclusief de volgende onderdelen:
Heb je interesse?
Vul dan onderstaand formulier in. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met je op.
Wil je niet de Burger Experience exclusief, maar wel jouw team, collega’s of bedrijf trakteren op een ritje door de Burger Experience? Via Gifty kun je gemakkelijk een voucher voor de Burger Experience kopen waarmee je iemand kunt verrassen. Dit cadeau valt altijd in de smaak!
Je kan ook de hele Burger Experience afhuren voor jouw bedrijf. Klik op de button onderaan deze pagina voor alle informatie op een rijtje.